В уряді обіцяють доплачувати за вітчизняні авто

Ольга Бондаренко
17 липня 2013р. 10:04

Уряд найближчим часом планує розглянути законопроект про грошові доплати при купівлі українськими громадянами вітчизняних автомобілів. Про це в ефірі "5 каналу" заявив віце-прем'єр Юрій Бойко.

За словами Бойка, таким чином в уряді планують стимулювати вітчизняний автопром та боротись із критичним показником кількості імпортних автомобілів на ринку.

За останні півроку майже удвічі зросли обсяги продажів вживаних автомобілів, старше двох років. 3 липня "Укравтопром" повідомляв про зменшення обсягів продажів нових легкових автомобілів у червні на 1,4%. 12 травня повідомлялось, що продажі автомобілів у квітні сягнули нового рекорду, на 35% перевищивши показники березня. Хвиля ажіотажу була викликана введенням спецмита на іномарки, згідно якого іномарки з гібридною силовою установкою обкладаються спеціальним податком. Спеціальне мито на імпортні автомобілі запровадили 14 березня. За словами урядовців, це має захистити вітчизняний автопром. 27 березня Світова організація торгівлі, погрожуючи санкціями, закликала Україну відмовитись від нових зборів. 

Теги: Київ