На Солом'янці масове отруєння - 47 постраждалих

Ольга Бондаренко
17 липня 2013р. 10:26

На Солом'янці масове отруєння - 47 постраждалих

Упродовж останньої доби 47 працівників одного зі столичних бізнес-центрів отруїлись після вживання їжі у закладі громадського харчування, розташованому у тій же будівлі. За цим фактом почала розслідування прокуратура. З власних джерел "Свідомо" дізналось, що усі постраждалі обідали в бізнес-центрі 101 TOWER.

Після огляду медиків 27 постраждалих потрапили до лікарень з попереднім діагнозом «гостре харчове отруєння», ще 20 осіб відмовились від госпіталізації. На даний час зразки їжі та води, які вживали постраждалі, відібрані фахівцями міжрайонного управління держсанепідемслужби для проведення лабораторних досліджень.

Минулого тижня 28 студентів Київського національного університету Шевченка опинилися в лікарні з отруєнням. Всім поставили діагноз - гострий гастроентероколіт. Харчувалися студенти у відомчій їдальні. У червні у дитсадку №455 на Празькій, 31А отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевірки Держсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо".

Фото з сайту Обозреватель

Теги: Київ