Як втікав міліціонер-кривдник дівчини (відео)

Маша Землянська
17 липня 2013р. 12:26

В мережі з'явилось відео, як 12-го липня втікав старший лентенант Святошинської міліції Андрій Ганнисик, від продавців ринку "Шлях" та громадських активістів. Люди кинулись на правоохоронця, захищаючи дівчину, яку, на їхню думку, він побив.

Ганнисик факт побиття заперечує. А от Ірина свою версію розповідає так: "оно болить, але терпіти реально! А стосовно того хто приходить піаритися скажу таке… Я на ринок пішла за людей боротися! Пішла просто як людина! Це мій обов*язок! Мені б не хотілося щоб через мене хтось постраждав, тому велике прохання – будьте обережні йдучи проти системи ( з власного прикладу)!". На доказ - дівчина демонструє медичну довідку з діагнозом. Там медики констатували забиття грудної клітини та нирок.

12-го липня,  під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля КУПРівці пішли до Святошинського райвідділку та почали встановлювати там намети. Це не сподобалось міліціонерам, до відділку підтягнули "Беркут" та застосували проти людей сльозогінний газ. Активісти взялися штурмом брати відділок, знесли частину паркану. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами з киянами. Прокуратура взялася перевіряти інцидент. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція. 

 

Теги: Київ , вибори