Кафе-отруйник киян в 101 Tower посилено охороняють

Максим Опанасенко
17 липня 2013р. 14:23

Кафе-отруйник киян в 101 Tower посилено охороняють

Бізнес-центр 101 Tower на Льва Толстого, де у вівторок отруїлося 47 працівників центру, посилено охороняють.

На вході, що контролюється за допомогою електронної системи пропусків, стоїть 6-8 охоронців у цивільному. Вхід і вихід людей тут суворо контролюється - чоловік з бейджиком-пропуском стоїть біля турнікетів і просить всіх співробітників знімати бейджі, коли вони виходять з приміщення. "Никому никаких комментариев. Ребята, снимайте бейджики и никому никаких комментариев". Тут також були помічені правоохоронці у формах. Працівники центру і справді не дають ніяких коментарів посилаючись на те, що не знають, що насправді тут відбулося. "Да, вчера я видел как "скорые" приехали. Но я тут не обедаю, поэтому не знаю" - розповідає юнак, що забув зняти бейдж на вході.

В приміщенні бізнес-центру є три заклади громадського харчування - суші-бар "Green City", кафе (самообслуговування) "Трапезна" і ресторан "Тоскана".

У вівторок, 16-го липня, 47 працівників бізнес-центру обідали в їдальні "Трапезній". Опісля - всі потрапили до лікарні. В усіх постраждалих один діагноз - гостре харчове отруєння. Цим інцидентом вже зайнялася прокуратура, наразі слідчі чекають висновків санітарно-епідеміологічної служби, що має перевірити їжу та воду з їдальні.

Минулого тижня 28 студентів Київського національного університету Шевченка опинилися в лікарні з отруєнням. Всім поставили діагноз - гострий гастроентероколіт. Харчувалися студенти у відомчій їдальні. У червні у дитсадку №455 на Празькій, 31А отруїлося 43 дитини і два працівники. За результатами попередньої перевіркиДержсанепідслужбою, причиною отруєння стала вермішельна запіканка з курячим м'ясом і яйцями. Про те, хто винен у отруєнні дітей, читайте у розслідуванні "Свідомо"

 

Теги: Київ