Міндоходів: На серверах Вконтакте - дитяче порно

Максим Опанасенко
17 липня 2013р. 15:00

На українських серверах соціальної мережі "Вконтакте" знайдено дитячу порнографію. Про це йдеться в документі Міністерства доходів і зборів, котрий має в своєму розпорядженні "Інтерфакс".

За повідомленням, експертиза показала - на 265 файлах, знайдених на серверах, була порнографія і пропаганда насилля. І лише з 14 по 26 червня їх переглянуло 31 мільйон користувачів. 

Наприкінці червня технічний директор соцмережі Вконтакте Микола Дуров заявив про вилучення київських серверів компанії податківцями. За його словами, це сталося через розслідування справи про несплату податків однією з київських фірм, котра до Вконтакте не має жодного відношення. Тоді Міндоходів заявило - обшук було проведено на підприємстві "Дата-Айікс Юей" та ТОВ "Евос" на підставі рішення Деснянського райсуду. 10 одиниць комп'ютерної техніки і сервери, згідно із заявою, були видані працівниками фірм добровільно. Жодних персональних даних користувачів Вконтакте там нібито не було і підтверджень зв'язку цих підприємств із соцмережею - також.

 

Теги: Київ