Не побачивши "кімнату тортур" - люди пішли на Київ

Маша Землянська
17 липня 2013р. 15:14

Активістам та жителям Фастова, які 16-го липня штурмували райвідділок міліції з вимогою припинити катувати людей, "кімнату тортур" так і не показали. Перемовини з міліцією розтяглися до ночі - на Київ члени "врадіївської ходи" вийшли опівночі.

"Вирушили о 12-ій ночі. Зараз прямуємо у васильків. На 17-у запланований мітинг", - розповів "Свідомо" учасник ходи і народний депутат від УДАРу Сергій Каплін. Також він повідомив, що вже звернулися до Комітету Верховної Ради з захисту прав людини, щоб розібратися з міліцейськими тортурами.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня врадіївці обіцяють бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту.

Теги: Київ