Чи винен Пилипишин суддя слухає наново і таємно

Маша Землянська
17 липня 2013р. 17:28

Суддя Голосіївського суду Наталія Дроздова, засідання по справі незаконної передачі приміщень Віктором Пилипишиним проводила у закритому режимі. Журналісти і активісти "Свободи", які хотіли потрапити на засідання і почути, що розповідають свідки - до зали не пустила охорона.

"Ми хотіли потрапити на засідання, прийшло більше двох десятків людей - проте, не називаючи жодних підстав, нікого не пустили. Крім того, у справі змінився суддя - причина також невідома. Ми розуміємо, що це дає змогу затягнути справу. Адже зараз все почалося по новому колу - знову слухають свідків", - розповів "Свідомо" Володимир, який з рештою людьми опинився за дверима зали засідань.

Віктора Пилипишина судять за передачу приватній фірмі 4-х поверхового будинку на проспекті Перемоги, а також передачу приміщення вечірньої школи. Обидва випадки сталися, коли Пилипишин очолював Шевченківську райдержадміністрацію. Зі втратою цих двох об’єктів бюджет не доотримав близько 15 мільйонів гривень. З квітня 2011 року екс-чиновник перебуває на підписці про невиїзд. Пилипишин брав участь у виборах на 223 окрузі в Києві, який охоплював виборців Шевченківського району, проте пройти у Верховну Раду він не зміг. На окрузі масово відправлялися на перерахунок результати дільниць, на яких переміг його конкурент від «Свободи» Юрій Левченко. Після перерахунку виявлялося, що бюлетені за Левченка зіпсовані. Тому 5 листопада Центрвиборчком в цьому та ще п’яти округах постановив неможливим встановити результати виборів. За підрахунками «Свободи» по протоколах з дільниць, Левченко переміг з відривом у 920 голоси.  

Теги: Київ