Данилюк заявляє - ходаків з Врадіївки "кинули"

Максим Опанасенко
18 липня 2013р. 9:20

Один з організаторів так званої Врадіївської ходи і лідер організації "Спільна справа" Олександр Данилюк заявляє, що політики не дотрималися формату ходи і просто "кинули" активістів. Про це Данилюк пише на Фейсбуці.

"Політичні партії таки не дотримались формату врадіївської ходи: залишивши справжніх ініціаторів на місцях ночівлі, першими увійшли в центр міста, використовувуючи при цьому партійну символіку. Гопак на граблях - український народний танець. Коли людей, які пройшли 500 км, залишають спати, а самі, набравши масовку, тріумфально входять в Київ під партійними знаменами, треба бити по зубах, а не розмовляти" - пише Данилюк.Прес-служба партії УДАР вже повідомила про те, що учасники ходи вже в Києві і об 11:00 зберуться на мітинг під Міністерством внутрішніх справ з вимогою відставки міністра Віталія Захарченка. Згідно із повідомленням УДАРу у середу, 17 липня, до Києва вранці мала прийти лише частина учасників. Решта, за повідомленням, мала лишитися у Василькові і провести там мітинг, а до Києва "підтягнутися" пізніше - не вечірню безстрокову акцію на Майдані Незалежності.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня о 18:00 врадіївці обіцяли бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту.

Теги: Київ