У PhotoCULT - 180 років фотографії від Мироненко

Галина Танай
18 липня 2013р. 10:27

У PhotoCULT - 180 років фотографії від Мироненко

Літо - ідеальний час відпочивати, насолоджуватись життям, а між тим планувати, чим корисним і цікавим зайнятись з осені. Довго думати не доводиться: PhotoCULT пропонує новий цикл лекцій від мистецтвознавиці Вікторії Мироненко. Курс "Фотографія: подорож довжиною у 180 років" стартує 21 вересня, але реєструватись варто вже зараз - охочих потрапити на лекції Мироненко немало.

Подорож по 180 роках фотографії вкладеться у вісім лекцій. Вікторія Мироненко розкаже про історію знаменитих фотоілюстрацій, фотографію початку 20 століття, зіркових репортерів і модну фотографію з 50-х і донині. Лекції відбуватимуться по суботах, з 12 до 13 години. Де саме будуть заняття, ще не відомо, але точно у центральній частині міста.

Разове відвідування лекції коштує 125, абонемент на чотири заняття - 480, а на всі вісім лекцій - 880 гривень. Реєструватись на курс можна вже зараз, і найоперативнішим обіцяють знижку: якщо встигаєте до 31 липня, півкурсу обійдеться у 380, а повний курс - у 700 гривень. Тим, хто реєструватиметься до 5 вересня, чотири лекції коштуватимуть 405, а всі вісім - у 750 гривень. Реєструватись можна тут - достатньо вказати своє ім'я та контактний телефон. Порядок оплати дивіться на сайті PhotoCULT

Теги: Київ , Мироненко , лекції , PhotoCULT , фото