Суддя заборонив знімати як розслідує смерть Індила

Маша Землянська
18 липня 2013р. 10:57

Суддя Деснянського суду Ірина Дегтяр заборонила відео та фотозйомку засідання по справі загибелі у 2010-му році студента Ігоря Індила. Журналісти, які прийшли до суду вранці опинилися за дверима зали - причини заборони знімання наразі невідомі.

Між тим, під приміщенням суду на Маяковського зібралося зо два десятки активістів "Свободи". Вони вимагають справедливого розгляду справи, адже серед підозрюваних два міліціонери - дільничний Сергій Приходько та екс-черговий Шевченківського райуправління Сергій Коваленко.

Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої. У травні колегія  суддів Апеляційного суду  задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство, хоча адвокат постраждалої сторони бачив у ній чимало білих плям. У червні прокуратура Деснянського району заявила про те, що справу загиблого після спілкування з міліцією студента Ігоря Індила призначили до розгляду по суті. Цим зараз займається Деснянський райсуд.

 

Теги: Київ , Індило , міліція