Майдан закривають на ремонт перед врадіївцями

Галина Танай
18 липня 2013р. 11:17

Майдан закривають на ремонт перед врадіївцями

Майдан Незалежності перекрили. Нібито для ремонту. Але ремонт вирішили робити саме зараз, коли сюди має прийти Врадіївська хода - протестувати проти дій міліції і вимагати відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Врадіївці мають прийти на Майдан близько 18:00. Зранку хода увійшла в Київ, а зараз більшість протестувальників уже під будівлею Міністерства внутрішніх справ.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня о 18:00 врадіївці обіцяли бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту.

Теги: Київ , хода , Врадіївка , Майдан