Російському опозиціонеру Навальному дали 5 років

Маша Землянська
18 липня 2013р. 12:18

Російському опозиціонеру Навальному дали 5 років

Ленінський районний суд міста Кірова (Росія) визнав відомого російського опозиціонера Олексія Навального винним в організації розтрати майна ГУП "Кіровліс". Суддя Блінов засудив його на п'ять років у колонії загального режиму, повідомляє телеканал "Дождь", що веде трансляцію судового засідання.

"Суд дійшов висновку, що Навальний є організатором злочину… Офіцеров є пособником злочину", - зачитав вирок суддя. З підсудних солідарно стягнуто 1 мільйон рублів збитку. Ось заява Навального перед початком зачитування вироку: "Просто поймите: никого кроме вас нет. Это не какой-то сообщающийся сосуд, где вы можете уклониться и посидеть на скамейке, а кто-то сделает работу за вас. То есть понятно что делать, понятно как делать, понятно на что делать. Главное набраться смелости, отбросить лень и делать. Никакого особого руководства и не нужно, на самом деле".

Справа "Кіровлісу" розслідується з літа 2009-го. Суму збитків спочатку оцінили у 1,3 мільйони рублів, зараз - у 16 мільйонів. Навального вважають винуватцем розтрати і йому загрожує до 10 років тюрми.

Фото з сайту Радіо Свобода

Теги: Київ , Росія