Захарченко у відставку не піде

Маша Землянська
18 липня 2013р. 14:18

Захарченко у відставку не піде

Віталій Захарченко заявив, що у відставку не піде. Пояснює це тим, що врадіївці такої вимоги йому не висували, а лишень просили про справедливість.

Також Міністр внутрішніх справ показує журналістам, які півтори години чекали на зустріч з ним, відео телеканалу VTV, яке 17-го липня випустили сюжет про начебто "продажу" акції "Врадіївської ходи" у Києві лідерами Коаліції учасників помаранчевої революції Сергієм Мельниченко та лідером УНА УНСО Тарасом Тололею. Тепер цим, він запропонував журналістам послухати аудіозапис координатору руху "Спільна справа" Олександра Данилюка: "Політичні партії таки не дотримались формату врадіївської ходи: залишивши справжніх ініціаторів на місцях ночівлі, першими увійшли в центр міста, використовуючи при цьому партійну символіку. Гопак на граблях - український народний танець. Коли людей, які пройшли 500 км, залишають спати, а самі, набравши масовку, тріумфально входять в Київ під партійними знаменами, треба бити по зубах, а не розмовляти".

На зустріч з журналістами Захарченка спровокували учасники "Врадіївської ходи". які під політичними прапорами вдень прийшли під стіни МВС. Троє врадіївців та народні депутати були запрошені на окрему зустріч з міністром, де провели більше години.

 

Теги: Київ