Невідомі заблокували УДАРівців у їхньому штабі

Максим Опанасенко
18 липня 2013р. 17:11

Близько 200 невідомих людей без символіки, у цивільному, заблокували входи і виходи будівлі, де розміщено київський штаб партії УДАР. Про це на своєму Фейсбуці пише УДАРівець Олексій Давиденко.

"НАС БЛОКИРУЮТ В ЗДАНИИ ПАРТИИ УДАР. Неизвестные люди в количестве 200 человек молча блокирует все входы и выходы в здании Партии УДАР.  Люди организованно приехали в 16.00" - пише Давиденко. У прес-службі партії "Свідомо" заявили, що з ситуацією не знайомі і прокоментувати нічого не можуть.

Приблизно в цей же час, біля метро "Арсенальна" стартував мітинг міліціонерів-ветеранів. Вони з'їхалися з різних областей, аби довести - не вся міліція погана і непорядна. І заодно підтримати міністра МВС Віталія Захарченка.  Мітингувальників зібралось близько 500. Стоять під національними прапорами, політичної символіки немає. О 18:00 на Майдані очікують мітингу врадіївців - саме тут вони мають закінчити свою ходу й розпочати безстрокову акцію протесту. Вдень активісти вже були у міністра МВС Віталія Захарченка, і той заявив: у відставку йти не збирається. 

Теги: Київ