Рятувальникі допомогли 1-річній дитинi визволитись

Маша Землянська
18 липня 2013р. 18:24

Вранці рятувальники діставали замкнену в квартирі 1-річну дитину. Мама пішла в магазин і залишили малу саму в квартирі. Коли повернулась - двері відкрити вже не змогла.

"13-та  Державна пожежно-рятувальна частина отримала повідомлення про необхідність надання допомоги мешканці Києва, що проживає в одній з квартир на 9 поверсі 10-типоверхового будинку по вулиці Каштанова, 3. Повернувшись з магазину жінка не змогла потрапити до квартири, вхідні двері якої були заблоковані. В помешканні знаходилась малолітня дитина 2012 року народження. Для того, щоб потрапити в середину рятувальники були змушені використати бензоріз. На щастя все обійшлось без негативних наслідків, немовля не постраждало", - звітують в управління міністерства надзвичайних ситуацій у Києві.

А відтак, рятувальники нагадують: залишивши свою дитину вдома без нагляду, ви можете наразити її на серйозну небезпеку. Невідомо, яке лихо може спіткати її за час вашої відсутності. Навіть кілька хвилин можуть бути вирішальними для вашої малечі, яка є абсолютно беззахисною і безпорадною без підтримки дорослого.

 

Теги: Київ , діти