МВС запропонувало людям бунтувати письмово

Ольга Бондаренко
18 липня 2013р. 19:52

У Міністерстві внутрішніх справ вирішили відкрили імпровізовану громадську приймальню на Майдані Незалежності, де наразі відбувається мітинг проти свавілля міліції. Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

За словами журналіста, письмові скарги та заяви на дії правоохоронців приймає один представник міністерства. Охочих висловити своє невдоволення ще й таким чином виявилось чимало - кожні кілька хвилин до приймальні підтягується щонайменше 5-10 людей. 

З 18:00 на Майдані кілька сотень людей мітингують проти неправомірних дій міліції. 2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня о 18:00 врадіївці обіцяли бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту.

Теги: МВС , Київ , Врадіївка