Мітингувальники поставили 2 намети на Майдані

Максим Опанасенко
18 липня 2013р. 21:08

Активісти і кияни,що зібралися на акцію протесту проти свавілля міліціі і в підтримку ходи з Врадіівки,встановили два намети на Майдані Незалежності.

Всього мітингувальників близько сотні. Вони заявляють про сім автобусів "Беркуту", що чатують поруч. За словами міліціонерів, що слідкують за мітингом,правоохоронці нічого робити не будуть. "Ми вже всіх попередили"- кажуть вони.

2-го липня на Миколаївщині, у містечку Врадіївка, близько тисячі людей штурмом взяли райвідділок мілції. Людей обурило те, що працівники міліції намагаються стати на захист одного зі своїх колег, який, за словами 29-річної мешканки, зґвалтував її разом з іншим міліціонером. 7 липня протестувальники з Врадіївки, обурені бездіяльністю міністра МВС Віталія Захарченка, вирушили на Київ. 13 липня відбувся мітинг врадіївців у Жашкові, на якому до ходи мітингуючих нібито також приєднався та залишив службу у райвідділку міліціонер. 18 липня о 18:00 врадіївці обіцяли бути на Майдані Незалежності - і влаштувати безстрокову акцію протесту. Частина з них на чолі з політиками вже провела акцію вдень під МВС.

 

Теги: Київ