Міліція побила журналіста 5 каналу (фото, відео)

Галина Танай
19 липня 2013р. 8:38

Міліція побила журналіста 5 каналу (фото, відео)

Під час знесення наметів врадіївських протестувальників на Майдані незалежності міліція побила журналіста 5 каналу Андрія Ковальова. Про це він повідомив у своєму фейсбуці. 

Після розгону врадіївського Майдану Ковальов опинився в лікарні. За його словами, били по спині і голові. "Беркут " бив і штовхав безбожно з матюка. Налітали, два рази збили з ніг. Підлітали ззаду. Один беркут крикнув - Журналіст, бл*ть! Да мне пох, що ти журналіст. Думаєш, ти Бог? Виводили людей - затримували. В один момент навіть тиснули і збили з ніг",- поділився враженнями від спілкування з "Беркутом" Андрій Ковальов.

За побиттям спостерігав підполковник міліції  - і намагався вибити камеру з рук оператора 5 каналу та погрожував арештом. 


Довідка з лікарні про міліцейські побої.


Мітинг на Майдані розпочався в четвер, 18 липня, близько 18:00. Це мала бути завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Вже близько 23:00 міліція почала зносити намети протестувальників, хоча раніше заявляла, що робити цього не буде. 

Теги: Київ , Врадіївка , Майдан , Беркут