Секела:у провалі врадіївської акції винна опозиція

Галина Танай
19 липня 2013р. 9:05

Представники опозиції уклали домовленість з Банковою і тому не підтримали завершальну акцію Врадіївської ходи, що закінчилась побиттям людей на Майдані незалежності. Про це заявив голова "Наступу" Руслан Секела.

"Мені прикро, що депутати від опозиції розділили акцію протесту на дві частини, якби вони не провели окремий мітинг зранку під стінами МВС все було б по іншому . Кажуть, приїжджав до людей Катеринчук, але я його не бачив. В мене є інформація, що опозиційні сили прийняли рішення не підтримувати нас. Думаю, це є певна домовленість з "банковою", - заявив Секела. 

Мітинг на Майдані розпочався в четвер, 18 липня, близько 18:00. Це мала бути завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Вже близько 23:00 міліція почала зносити намети протестувальників, хоча раніше заявляла, що робити цього не буде. Частину активістів заарештували. Під час розгону мітингувальників працівники "Беркуту" побили журналіста 5 каналу Андрія Ковальова. 

 

Теги: Київ , Врадіївка , Майдан , протест , Беркут , побиття