Міліція відпустила врадіївських протестувальників

Галина Танай
19 липня 2013р. 9:15

Міліція відпустила врадіївських протестувальників

Міліція відпустила вісьмох людей, затриманих під час врадіївської акції протесту на Майдані. Про це "Радіо Свобода" заявив координатор "Врадіївської ходи" Василь Любарець.

За словами Любарця, один із учасників протесту потрапив до лікарні. Активіст назвав дії міліці "моральним ударом по громадянах, які прийшли на Майдан шукати справедливості". Проте акцію протесту сам Любарець вважає успішною.

Мітинг на Майдані розпочався в четвер, 18 липня, близько 18:00. Це мала бути завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Вже близько 23:00 міліція почала зносити намети протестувальників, хоча раніше заявляла, що робити цього не буде. Частину активістів заарештували. За різними даними, до Шевченківськогорайвідділу міліціїзабрали від 8 до 15 осіб.  Під час знесення врадіївських наметів працівники "Беркуту" побили журналіста 5 каналу Андрія Ковальова. У розгоні близько 2-200 протестувальників брали участь приблизно 1000 силовиків. 


Теги: Київ , міліція , Врадіївка , Беркут , побиття