Поляку дали два роки за бомбу в Жулянах

Галина Танай
19 липня 2013р. 10:02

Громадянина Польщі, який у вересні 2012 невдало пожартував про вибухівку в аеропорту "Київ" (Жуляни), засудилидо двох років ув'язнення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Солом'янського району.

Жартівнику інкримінували порушення частини 1 статті 259 Кримінального Кодексу України («Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян»). Тепер громадянин Польщі має провести за гратами два роки. Крім того, суд частково задовольнив позовні вимоги авіакомпанії та аеропорту «Київ»  та зобов’язав порушника відшкодувати збитки на  суму понад 70 тисяч гривень.

У вересні 2012 польський бізнесмен, перебуваючи на борту літака рейсу  Київ-Катовіце, заявив стюардесі, що у його валізі знаходиться бомба. Правоохоронці, які прибули на виклик екіпажа, відклали виліт на чотири години,  а  пасажирів евакуювали. Спеціалісти провели обстеження літака, однак вибухонебезпечних  пристроїв або речовин на його борту не виявили. Сам винуватець інциденту згодом зізнався, що був нетверезим, і повідомлення про бомбу зробив жартома.

Теги: Київ , Жуляни , Польща