Навального відпустили до рішення Апеляційного суду

Маша Землянська
19 липня 2013р. 10:52

Навального відпустили до рішення Апеляційного суду

Ленінський районний суд міста Кірова (Росія) погодив рішення прокуратури Кіровської області і відпустив під підписку про невиїзд російського опозиціонера Олексія Навального та Петра Офіцерова. Щоправда, час на волі їм дали до прийняття рішення Апеляційним судом.

"Сегодня, 19 июля 2013 года, судебная коллегия по уголовным делам Кировского областного суда, рассмотрела апелляционное представление прокуратуры Кировской области. В нём обжаловалось изменение избранной Ленинским районным судом г. Кирова меры пресечения в виде заключения под стражу Алексею Навальному и Петру Офицерову при вынесении 18 июля 2013 года в отношении их приговора. Доводы прокуратуры были признаны обоснованными и обращение удовлетворено в полном объёме. Суд принял решение на период апелляционного обжалования изменить в отношении указанных лиц меру пресечения на подписку о невыезде и надлежащим поведении", - повідомляє офіційний сайт російсьої прокуратури.

18-го липня суд визнав Навального винним і призначив п'ять років тюрми. З зали засідання чоловіка виводили вже в наручниках. За дві години після рішення суду центральні прощі Москви та Санкт-Петербургу заповнилися людьми, усі вимагали справедливості. Справа "Кіровлісу" розслідується з літа 2009-го. Суму збитків спочатку оцінили у 1,3 мільйони рублів, зараз - у 16 мільйонів. Навального вважають винуватцем розтрати і йому загрожує до 10 років тюрми.

 

Теги: Київ , Росія