Даневич: КМДА продає храм на Голосіївці з аукціону

Галина Танай
19 липня 2013р. 13:11

Даневич: КМДА продає храм на Голосіївці з аукціону

КМДА виставила на аукціон приміщення діючого храму на честь ікони Божої Матері «Домостроїтельниці» Спасо-Преображенського духовно-просвітницького центру, що на вулиці Ракетній у Голосіївському районі. Про це повідомив активіст Микола Даневич.

"Свідомо" поспілкувалося з головою ОСН "Лиса гора" і прихожанкою храму Тетяною Доценко. За словами жінки, новина про виставлення церкви на аукціон була для вірян як грім серед ясного неба - адже храм вони відбудували власними силами. Розташований він у приміщенні колишнього кінотеатру "Маяк", і до 2008 року це була занедбана будівля, що приваблювала наркоманів і безхатьків. Люди власноруч відбудували частину будівлі, у 2009 її освятили, і зараз там функціонує храм і недільна школа. Як розповіла Тетяна, із власних джерел їй стало відомо, що КМДА вже передумала і нібито готує проект рішення про скасування попереднього, щодо виставлення приміщення на аукціон. Втім, офіційного підтвердження цієї інформації нема. Текст рішення про виставлення храму на торги КМДА наразі не надає. 

Це не єдина проблема церкви: місцеві мешканці скаржаться, що тут отаборились роми. Перед цим жителі Голосієва вже скаржились на ромів-металошукачів, що оселились у Лисогірському провулку - це зовсім недалеко від храму на честь ікони Божої Матері «Домостроїтельниці» 
Теги: Даневич , Голосієво , аукціон , храм , Київ