Попов не хоче говорити на очах у журналістів

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 13:12

Журналістам не дозволяють бути присутіми на зустрічі очільника Київської міськдержадміністрації Олександра Попова та депутатів від опозиції щодо питання київських виборів та втрати легітимності нинішнього складу мерії. Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Майже годину пресу не пускали до приміщення. Потім журналістів таки пустили до приміщення КМДА, але запропонували розміститися у їдальні. Пізніше їм дозволили потратити на 4-й поверх, але не в кабінет, де відбувається зустріч.  За словами нардепа Леоніда Ємеця, опозиціонери відмовляються йти на зустріч з Поповим без представників ЗМІ.

11-го липня нардепи від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності зібрання. Секретарю Київради Галині Герезі довелося закривати сесію. Це стало маленькою перемогою і активістів, котрі зібралися під будівлею мерії і заявили про закінчення повноважень київських депутатів і незаконність їхніх рішень. Відео депутатських розборок можна переглянути тут. 30-го травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпуються у травні. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів.

Теги: вибори , Київ