Каплін заявив про судовий позов через нічну акцію

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 13:47

Київська міська державна адміністрація подала позов до суду на депутата від УДАРу” Сергія Капліна за нічну акцію на Майдані Незалежності та встановлення наметів. Про це повідомляє прес-служба партії.

Але ми подавали заявку на проведення безстрокової акції на Майдані Незалежності. І тепер, очевидно, щоби заборонити подальше проведення акції, суд ухвалить рішення про її припинення”, - розказує КаплінРозгляд справи відбудеться 19 липня, о 16:00 в Окружному адміністративному суді. 

На Майдані Незалежності у Києві все ще залишаються міліціонери та близько 20-ти учасників вчорашнього мітингу проти свавілля міліції. Вони мають наміри проводити безстрокову акцію протесту. Мітинг на Майдані розпочався в четвер, 18 липня, близько 18:00. Це мала бути завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Вже близько 23:00 міліція почалазносити намети протестувальників, хоча раніше заявляла, що робити цього не буде. Під час знесення, зокрема, постраждав журналіст 5 каналу Андрія Ковальова.


Теги: Київ