Суд Лозінського відклали через неявку свідків

Олександра Сервецька
11 лютого 2011р. 19:24

Чергове засідання у справі екс-БЮТівця Віктора Лозінського відклали через неявку свідків.

Рішення про перенесення прийняла вранці суддя Дніпровського районного суду Неля Ластовка.

Оскільки свідки - мешканці Кіровоградської області Швець та Механов не з`явилися, колегія суддів зачитувала матеріали справи.

11 лютого дійшли до тому №40 і наступне слухання призначили на 15 лютого.

Раніше суд заслухав свідчення Миколи Рудого, керівника оперативно-слідчої групи, яка прибула  за викликом Лозінського до лісу і бачила помираючого Валерія Олійника. Подруга депутата, Оксана Кузьменко, також вже свідчина по справі. 

Лозінського засуджують у вбивсті Валерія Олійника, мешканця Кіровоградської області. Генеральна прокуратура звинувачує його в умисному вбивстві, умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні, умисному знищенні майна, незаконному заволодінні транспортним засобом, незаконному поводженні зі зброєю. 

Екс-прокурора Голованіського району Кіровоградської області Євгена Горбенка та екс-начальника Голованіського райуправління міліції Михайла Ковальського - у зловживанні службовим становищем, завідомо неправдивому показанні та приховуванні злочину, а також громадянина Василя Перепелиці у незаконному поводженні зі зброєю та приховуванні злочину.

3 липня 2009 року Верховна рада позбавила Лозінського депутатської недоторканності, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на його затримання.

З 30 липня Лозінський знаходився в міжнародному розшуку і здався добровільно 1 березня 2010 року. З 3 березня він знаходиться в СІЗО.

Головуюча суддя Неля Ластовка, починаючи з 14 грудня, провела вже більше 20 засідань.