Активісти з акції на Майдані відбулись штрафами

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 15:00

Шевченківський райсуд Києва оштрафував сім з дев’яти активістів, проти яких було порушено справи через акцію на Майдані Незалежності 18 липня. Про це повідомляє прес-служба "УДАРу".

“Всі,  хто з’явився, отримали штраф на суму 85 гривень. Ті, хто не прибув на засідання, зокрема, хлопець, якого вночі відвезли з райвідділку міліції до лікарні, а згодом відпустили додому з діагнозом “забій м'яких тканин голови”, - по 107 гривень штрафу”, - йдеться у повідомленні. Раніше Шевченківський районний суд Києва закрив справу, порушену ще проти двох активістів у зв’язку з відсутністю складу правопорушень.

Затриманих під час врадіївської акції протесту на Майдані відпустили вранці. На Майдані Незалежності у Києві все ще залишаються міліціонери та близько 20-ти учасників вчорашнього мітингу проти свавілля міліції. Вони мають наміри проводити безстрокову акцію протесту. Мітинг на Майдані розпочався в четвер, 18 липня, близько 18:00. Це мала бути завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Вже близько 23:00 міліція почалазносити намети протестувальників, хоча раніше заявляла, що робити цього не буде. Під час знесення, зокрема, постраждав журналіст 5 каналу Андрія Ковальова.

Теги: Київ