У Попова закликали чорнобильців поїсти

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 15:14

Представники Київської міської державної адміністрації зустрілися з протестувальниками біля Кабміну та закликали їх припинити голодування, яке триває вже близько двох тижнів. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Крім того, учасникам акції протесту запропоновано скористатися можливістю під пильним наглядом медиків пройти курс реабілітації в одній зі столичних лікарень (виходу з 17-денного голодування).  П’ятеро інвалідів, які були ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС розпочали голодування, вимагаючи гідного забезпечення від держави. В усіх учасників голодування опухли ноги, до цих людей неодноразово приїздила швидка допомога.

12 червня під стінами Кабінету міністрів голодували і працівники хлібокомбінату №12. Вони вимагали Кабмін та антимонопольний комітет звернути увагу на їхню проблему: з 13-ти хлібокомбінатів Київщини закрито принаймні 8, ще кілька перебувають під загрозою закриття. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать. 

Теги: Київ