Десятинку почали заливати бетоном

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 16:50

Будівельники почали заливати бетоном фундамент палацу князя Володимира Великого в Десятинному провулку. Про це повідомила місцева мешканка Діна Герцрікен. 

За словами киянки, на цьому місці планується будівництво офісної будівлі на 500 співробітників і 50 машиномісць у двох'ярусному підземному паркінгу для фірми "Інтергал-Буд". "Ще вчора завезли бетоновозки та зробили такий пристрій, де знизу сопло, а зверху - великий прямокутник, для того, щоб з нього тік бетон", - розказала пані Герцрікен.

Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5 липня, незважаючи на заборону суду Київському патріархату з "Інтеграл-будом" проводити будь-які будівельні роботи на ділянці біля будинків №№ 3 А,Б та 5, Д.Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11 червня. Попри це, 25 червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого. 

Теги: Київ , десятинний провулок