У справі Індила допитали ще чотирьох свідків

Ольга Бондаренко
19 липня 2013р. 17:10

Вдень Деснянський райсуд столиці під час розгляду по суті справи щодо загибелі студента Ігора Індила допитав ще чотирьох свідків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

В ході засідання свідчення надали двоє співробітників міліції, які в день загибелі хлопця чергували у приміщенні Шевченківського райуправління міліції, охоронець адміністративного корпусу цієї будівлі, а також колишній начальник Шевченківського РУ МВС. 

18 липня Деснянський районний суд Києва у новому складі почав розгляд справи про смерть студента Індила у Шевченківському районному управлінні міліції Києва. Журналісти, які прийшли до суду опинилися за дверима зали - суддя заборонила знімати та фотографувати у залі суду за невідомих причин. 

Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої. У травні колегія  суддів Апеляційного суду  задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство, хоча адвокат постраждалої сторони бачив у ній чимало білих плям. У червні прокуратура Деснянського району заявила про те, що справу загиблого після спілкування з міліцією студента Ігоря Індила призначили до розгляду по суті. Цим зараз займається Деснянський райсуд.

Теги: Київ