Киян на Десятинці вже "пакують"

Максим Опанасенко
20 липня 2013р. 10:02

Киян на Десятинці вже "пакують"

На Десятинному провулку, де активісти зранку знесли будпаркан і почали прибирання, виникла сутичка з міліціонерами. Одного активіста забрали в автозак. Про це повідомив журналіст "Свідомо".

Крім того, людина в цивільному, котру кияни не вперше бачать на міліцейських акціях, штовхнула активістку Юлію Філоненко. Міліція не хоче дивитись документи про незаконність будівництва тут і не бере заяви киян.

Будівельна техніка повернулась на Десятинний 5 липня, незважаючи на заборону суду Київському патріархату з "Інтеграл-будом" проводити будь-які будівельні роботи на ділянці біля будинків №№ 3 А,Б та 5, Д.. Будівельні роботи в Десятинному заборонені з 11 червня. Попри це, 25 червня тут рив екскаватор. Досі Київський патріархат програв уже два суди щодо незаконної забудови землі історико-культурного призначення на Десятинному провулку 3-5. Патріархатом було зруйнувано два історичні будинки на провулку Десятинному і розпочато будівництво, хоча жодних дозволів та рішень Київради на це не було. Зусиллями правозахисників будівництво було зупинене. На цьому місці також знесли два будинки 19-го століття. У 2009-ому році столичні археологи знайшли тут фундамент палацу князя Володимира Великого.

 

Теги: Київ