Врадіївці просять у киян дощовики і спальники

Максим Опанасенко
20 липня 2013р. 14:22

Учасники так званої "врадіївської ходи", котрі вже третій день безстроково мітингують на Майдані Незалежності проти свавілля української міліції, просять киян про допомогу. Прохання поширюють через соціальні мережі. 

Так, їм потрібні дощовики, спальники і каремати. Також, за можливості, вони просять українців перераховувати їм гроші - на харчі та воду. Рахунок в Приватбанку для пожертв: 4149605910266915 Василь Любарець.

Мітинг на Майдані почався, 18 липня, близько 18:00. Це була завершальна акція Врадіївської ходи, що почалась 7 липня як протест проти свавілля міліції та вимога відставки міністра МВС Віталія Захарченка. Декілька жителів містечка Врадіївка (Миколаївська область), де на початку липня місцева жителька заявила про згвалтування працівниками міліції і її земляки штурмом взяли райвідділок, разом з активістами і політиками відправилися в ходу до Києва. Вночі 18 липня "Беркут" зніс їхні намети на Майдані, забравши десяток активістів до міліції. Відтак, мітингувальники оголосили свою акцію безстроковою і продовжують перебувати на Майдані.

Теги: Київ