Вночі "Беркут" зніс Перуна зі Старокиївської гори

Галина Танай
21 липня 2013р. 10:40

Вночі "Беркут" зніс Перуна зі Старокиївської гори

Комунальники і "беркутівці" знесли статую Перуна, що встановили рідновіри на Старокиївській горі. Всю ніч на місці події чатували "титушки" та представник міліції у штатському. Про це повідомила Діна Герцрікен.

За словами очевидців, близько 3 ночі на Старокиївську гору приїхав "Беркут" і представники служби благоустрою. За 20 хвилин вони знищили статую і поїхали. Їх супроводжувала міліційна машина. Всю ніч у провулку біля Старокиївської чатували молодики у спортивних костюмах, а також представник міліції в штатському. За словами Герцрікен, вони побачили її з фотоапаратом і швидко залишили провулок. Як каже жінка, у знищенні статуї очевидці події звинувачують церковників - саме вони активно протестували при встановленні Перуна. 

Напередодні, 20 липня, на Старокиївській горі що поруч із Пейзажною алеєю, встановили дерев'яну скульптуру старослов'янського бога Перуна - таким чином рідновіри відзначали Перунів день. Місце вибрали невипадково - приблизно тут історично і стояла статуя Перуна. Монтаж супроводжувався активними протестами православних попів. 

 

Теги: Київ , Перун , Беркут , рідновіри