На Тверську завозять техніку і монтують паркан

Маша Землянська
22 липня 2013р. 11:27

На Тверську завозять техніку і монтують паркан

Поруч з будинками на вулиці Тверська поновлюють будівництво. Попри протест мешканців, забудовники поновлюють повалений киянами паркан та спилюють дерева. Про це "Свідомо" повідомили місцеві мешканці.

"Вранці, коли основна частина мешканців будинку пішла на роботу, до будинку почали стягувати будівельну техніку. Наразі почали спилювати дерева у старому сквері. Дія забудовника охороняє з півсотні молодиків у спортивних костюмах. Жодних документів та дозволів ніхто не показує", - розповідає Олексій, під вікнами якого розгортається будівництво.

27-го червня обурені кияни, які так і не дочекались документів на оренду землі поруч з їхнім будинком на Тверській - демонтували металевий паркан. Конструкцію, яка фактично захопила в полон фруктовий сад та дитячий майданчик, без жодних на те попереджень почали встановлювати 26-го червня. За попередньою інформацією, яку вдалося з'ясувати "Свідомо", плани на будівництво має компанія "Укрбуд". Проте керівництво компанії свою причетність не підтверджує. Зі слів мешканців, на початку червня до них приходили представники "Укрбуду" і попередили, що замість їхнього саду та майданчику буде дев'ятиповерхівка. 

 

Теги: Київ , забудова