Київ залишився без хліба від хлібокомбінату №12

Маша Землянська
22 липня 2013р. 13:22

Київ залишився без хліба від хлібокомбінату №12

Хлібний цех комбінату "Київхлібу" №12 - закрили. Наразі на заводі працює тільки кондитерський відділ. Обіцянки чиновників про збереження робичих місць - залишились обіцянками.

Про це "Свідомо" повідомила тепер вже екс-працівниця хлібокомбінату Олена. 19-го липня вона разом з 425-ма колегами отримала повідомлення про звільнення. "Матеріальну допомогу мені видали таку. що смішно говорити. За місяць робити, відпускні та гроші ще за один місяць - вийшло менше семи з половиною тисяч гривень". У відповідь, ініціативна група звільнених працівників написала литс-подяку чиновникам. Прочитати його можна тут.

Працівники хлібокомбінату №12, опинилися на межі закриття 12-го червня. Тоді семеро з них оголосили голодування під Кабінетом міністрів - призупинили акцію тільки після того, як трьох жінок шпиталізували. Співробітники кажуть – їх закривають на догоду конкурентам з "Кулиничей". У середу, 13-го червня, власник підприємства депутат Владислав Атрошенко пообіцяв не звільняти людей, а заступник голови Київдержадміністрації Анатолій Голубченко дав обіцянку в свою чергу, що людей без зарплатні в разі звільнення не залишать. Азаров доручив перевірити, яким чином здійснюється перепрофілювання хлібозаводів у Києві. Але ні один з чиновників слова не дотримав.

 

Теги: Київ , хліб , гроші