Тополя пішов з УНСО через підставу з Врадіївкою

Максим Опанасенко
22 липня 2013р. 14:47

Голова політради, член Проводу УНА і командир київської організації УНСО Ігор Мазур "Тополя" написав заяву про складення повноважень після скандалу з нібито його причетністю до продажу "врадіївського маршу". Заява Мазура є на сайті УНА-УНСО.

"17 липня 2013 року представниками МВС була здійснена провокація проти УНА-УНСО. Так як відповідальність за контргру була покладена на мене, і я не виконав поставлене керівництвом завдання, і не зміг переграти ворожу сторону, тому я складаю повноваження Голови Політради, члена Проводу УНА і Командира Київської організації УНСО" - йдеться в заяві.

Ввечері 17 липня - у переддень акції врадіївців в Києві - у мережі з'явилось відео, у якому журналісти каналу V-TV показали, як член УНА-УНСО Ігор Мазур "Тополя" і голова правління КУПРу Сергій Мельниченко нібито "зливають" Врадіївську ходу за $100 тисяч. V-TV запевняє: активісти показали своє справжнє обличчя. Це відео показав і міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко після зустрічі з учасниками "врадіївської ходи", пояснюючи, чому він не піде у відставку. Сам Мельниченко стверджує, що підступ провокаторів розпізнали відразу, а на контакт пішли, щоб з'ясувати деталі. Але надати аудіо- чи відеодокази своєї чесності лідер КУПРу не може.

 

 

Теги: Київ