Головний міліціонер Святошино поки без роботи

Олена Талаєва
22 липня 2013р. 18:16

Головний міліціонер Святошино поки без роботи

Полковника міліції Юрія Гладика, керівника Святошинського райвідділу міліції, тимчасово відсторонено від роботи. Про це «Свідомо» заявив прес-секретар міліції Києва Ігор Михалко.

Причиною відсторонення стала прокурорська перевірка за фактом побиття дівчини підлеглим Гладика – старшим лейтенантом міліції Андрієм Ганнисиком на київському ринку «Шлях».

12-го липня, під час конфлікту на ринку "Шлях", що по вулиці Зодчих, міліціонер, через зроблене йому зауваження щодо спілкування державною мовою, при десятках свідків, наніс Ірині Бондар удар кулаком у нирку. Розлючені підприємці кинулися за міліціонером із закликами вчинити самосуд. І поки кривдник дівчини втікав, за Іриною приїхала швидка допомога. Протестуючи проти міліцейського свавілля, люди пішли штурмувати Святошинський райвідділок. Виникла сутичка з міліцією, котра закінчилася вночі - перемовинами. Починалося все з того, що, за словами підприємців, на ринку змінився власник і зажадав від продавців додаткових грошей за торгівлю. Ті від поборів відмовилися, після чого на ринку з'явилася міліція.