Захисника Тверської міліція забрала - на допит

Маша Землянська
22 липня 2013р. 18:37

Захисника Тверської міліція забрала - на допит

За інформацією активістів Свободи, які прийшли під Шевченківський райвідділок вимагати пояснень про затримання Сергія Бондаря - хлопця з Тверської забрали на допит. Бондарь проходить свідком по справі про напад на БТР 18-го травня.

"Сергій жодних повісток не отримував, чого його буквально викрали - невідомо. Протягом 36-ти годин має відбутися суд, де вирішиться який запобіжний засіб оберуть Сергію", - розповідає Андрій, який знаходиться під райвідділком.

В обід міліція затримала активіста "Свободи" Сергія Бондаря, який разом з киянами повстав проти забудовника на вулиці Тверська. Вранці місцеві мешканці повідомили "Свідомо", що прямісінько під їхніми вікнами розгортається будівництво. До маленького скверу між будинків притягнули будівельну техніку. Дерева почали пиляти, а навколо встановлювати паркан. забудовників охороняє з півсотні молодиків у спортивних костюмах. Вони нападали на журналістів та погрожували місцевим мешканцям. На місце, підтримати киян приїхали інші кияни, зокрема, активісти "Свободи". На виклик приїхала міліція. Проте замість допомоги киянам - до райвідділку забрали Бондаря.

 

 

Теги: Київ , міліція