Активіста Бондаря заарештували

Маша Землянська
22 липня 2013р. 19:43

Активіста Бондаря заарештували

Активіста "Свободи" Сергія Бондаря – прямісінько з Тверської на протесті проти забудови забрала міліція. Наразі хлопця вже заарештували за мітинг 18-го травня.

"За участь в опозиційному мітингу 18 травня. За той самий мітинг, який запам'ятався виходом на сцену Вадима Тітушка, дрібної зірки політичного криміналу. Тімура арештували, бо він тоді протистояв Тітушкові і всій тій спорт-зграї. Мало хто знає, але на цілу низку націоналістів по наслідкам того мітингу було відкрито кримінальні справи. Тімур брав участь в більшості правозахисних вуличних акцій столиці. Його затримали сьогодні, після мітингу на вулиці Тверській, де кияни намагаються зупинити забудову двору. Збираються везти в ІТТ. Будуть садити, суки", - так прокоментував новину про арешт Сергія його товариш Дмитро Різниченко.

В обід міліція затримала активіста "Свободи" Сергія Бондаря, який разом з киянами повстав проти забудовника на вулиці Тверська. Вранці місцеві мешканці повідомили "Свідомо", що прямісінько під їхніми вікнами розгортається будівництво. До маленького скверу між будинків притягнули будівельну техніку. Дерева почали пиляти, а навколо встановлювати паркан. забудовників охороняє з півсотні молодиків у спортивних костюмах. Вони нападали на журналістів та погрожували місцевим мешканцям. На місце, підтримати киян приїхали інші кияни, зокрема, активісти "Свободи". На виклик приїхала міліція. Проте замість допомоги киянам - до райвідділку забрали Бондаря.