Кінотеатр "Флоренція" захопили рейдери

Галина Танай
23 липня 2013р. 10:43

Кінотеатр "Флоренція" захопили рейдери

Єдиний кінотеатр Троєщини "Флоренція" захопили рейдери. Вночі з 22 на 23 липня невідомі поміняли замки, і працівники кінотеатру не можуть потрапити на роботу. При цьому кіносеанси проводять у звичайному режимі. Про це повідомляє директорка "Флоренції" Оксана Кондрашова.

За словами Кондрашової, зараз триває реорганізація комунальних кінотеатрів, і працівників "Флоренції" скорочують. Адміністративна частина - бухгалтери, юристи - мали пропрацювати ще два місяці. Але цього їм зробити не дали. Як каже директорка "Флоренції", це відбувається з волі голови реорганізаційної комісії - директора кінотеатру "Росія", який перебуває під слідством за те, що три місяці не виплачував зарплатню своїм працівникам. При цьому сеанси відбуваються, як завжди - "Свідомо" без проблем забронювало квиток на 14:00.

Реорганізація комунальних кінотеатрів полягає у тому, що кінотеатри «Братислава», «Лейпциг», «Київська Русь», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб» та Кінотеатр імені Тараса Шевченка приєднають до комунального підприємства «Київкінофільм». Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні Київради 22 травня. У КМДА запевняють, що це дозволить зекономити державні кошти і зробити кінотеатри «ефективнішими», при цьому ціни на квитки для глядачів не зміняться. Директори окремих комунальних кінотеатрів припускаютьзлиття кінотеатрів дозволить чиновникам безперешкодно класти бюджетні гроші до власних кишень. 

Теги: Флоренція , рейдери , кінотеатри , Київ