Працівників Samsung отруїли обіди з сальмонелою

Маша Землянська
23 липня 2013р. 11:44

Працівників Samsung отруїли обіди з сальмонелою

В Міністерстві охорони здоров’я підтвердили, що причиною отруєння більш як півсотні працівників компанії Samsung стали обіди з сальмонелою.

«Станом на 22 липня 2013 року проведено 143 бактеріологічних дослідження на патогенну мікрофлору, зокрема, було взято чотири проби питної води, 19 проб харчових продуктів і 120 змивів з об’єктів довкілля. Лабораторне обстеження пройшли 102 особи. У 21 хворого встановлено заключний діагноз «сальмонельоз, викликаний Salmonella enteritidis, групи D», - констатують у МОЗі.

Наразі 35 людей досі залишаються у лікарні, ще 18 – лікуються вдома. «Директора їдальні, де готувались комплексні обіди, та директора компанії-постачальника м’яса для їдальні за встановлені порушення вимог санітарного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності», - пише МОЗ. В компанії Samsung "Свідомо" заявили, їхні працівники їли обіди від компанії ТОВ «Аметист Гранд» (що володіє закладом харчування «Трапезна», який надає послуги з харчування співробітників компанії). У самій "Трапезній" - звинувачення відкидають. Наразі прокуратура вже відкрили кримінальне провадження за фактом масового отруєння киян.

 

Теги: Київ , іжа