Експерти: Павліченки поранились під час вбивства

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 13:06

Дмитро та Сергій Павліченки, засуджені за вбивство судді Зубкова, отримали свої травми саме під час вбивства. Такими є результати судово-медичної експертизи, котру прокуратура представила на засіданні Апеляційного суду Києва.

"Зокрема, додаткова СМЕ підтвердила висновки експертизи, проведеної в ході досудового розслідування, згідно з якими тілесні ушкодження Дмитра та Сергія Павліченків отримані ними саме під час вчинення вбивства судді С.Зубкова 21 березня 2011 року. При цьому експерт категорично заявив, що травми засуджених не могли з’явитися в інший час та за обставин, на які вказували Павліченки" - йдеться в повідомленні прокуратури.

Сергій Павліченко на момент затримання мав ушкодження коліна. Він запевнив - вона отримана внаслідок падіння на асфальт зі склом. Дмитро Павліченко мав поранення на руці і заявляв - його він отримав від скла під час затримання. Прокуратура ж наполягала на отриманні цих поранень під час вбивства судді.

Наступне засідання суду відбудеться 1 серпня об 11:00. 

Павліченків звинуватили у вбивстві судді Зубкова, котрий неодноразово ухвалював рішення на користь простих громадян, які протистояли варварським забудовам у центрі Києва. Прокуратура стверджує,що вбили суддю Павліченки - за те, що він ухвалив рішення не на їхню користь у суперечці з фірмою за прибудову до їхньої квартири на Богдана Хмельницького, яку родина здавала в оренду. У жовтні 2012-го суддя Голосіївського суду Галина Бондаренко вирішила: Дмитро має отримати довічне позбавлення волі, Сергій – 13 років тюрми. 25-го листопада на підтримку Павліченків відбувся марш футбольних фанатів, у якому брали участь близько 6-ти тисяч чоловік. До цього вони організували цілий міжнародний рух на підтримку ув'язнених.

 

Теги: Київ