Меліхова скаржиться,що Попов про неї забув

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 13:38

Голова фракції "Батьківщина" в Київраді Тетяна Меліхова заявляє, що голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов не запрошував її на зустріч з депутатами Київради. Про це Меліхова пише на своєму Фейсбуці.

"Мене не запрошували і не повідомляли про проведення такої зустрічі з головою КМДА ні письмово, ні усно. Зі ЗМІ я дізналася про те, що зустріч планується проводити за зачиненими дверима сьогодні після обіду. Також мені не відомо про місце проведення зустрічі. Тому, як на мене, вона більше схожа на таємну, на кшталт засідання, проведеного свого часу Л. Черновецьким в туалеті на 10 поверсі, ніж на намагання Попова обговорити подальші дії" - пише депутат.

Раніше голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявив, що після обіду проведе зустріч з головами фракцій Київради, аби вирішити - що їм робити далі. Журналістів на зустріч не кликали.

30-го травня Конституційний суд ухвалив рішення, за яким чергові вибори до Київради та мера Києва мають відбуватися одночасно по всій Україні. Повноваження ж нинішньої Київради вичерпалися у травні. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. За рішенням Конституційного суду ця Київрада зберігається до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. 11-го липня нардепи від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи" заблокували трибуну Київради і не давали проводити засідання, наголошуючи на незаконності зібрання. Під тиском депутатів і активістів, що зібралися під будівлею мерії, секретарю Київради Галині Герезі довелося закривати сесію.

Теги: Київ