Слідчий втік з суду над "свободівцем"

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 15:23

Слідчий, що веде справу "свободівця" Сергія Бондаря, котрого звинувачують в участі у бійці в Києві 18 травня, втік з зали судових засідань Шевченківського райсуду. Про це повідомляє журналіст "Свідомо".

Сталося це, коли суд оголосив перерву. Слідчого одразу оточили журналісти - для коментарів. Він послався на те, що забув десь клопотання швидко пішов геть. Натомість, матеріали справи, котрі він точно мав би забрати із собою, лишилися на столі:


 
 

Матеріали слідства, "забуті" на столі

У понеділок міліція затримала активіста "Свободи" Сергія Бондаря, який разом з киянами повстав проти забудовника на вулиці Тверська. Активіста затримали за підозрою в участі у бійці, котра відбулася на мітингах опозиційних сил та Партії регіонів 18 травня у Києві. Тоді активісти "Свободи" і інших організацій "штурмували" бронемашину, котра, під наглядом міліції і хлопців у спортивній формі, роз'їжджала центром міста, активно троллячи керівника "Батьківщини" Арсенія Яценюка і перешкоджаючи ході мітингуючих. За повідомленням, йому загрожує або ж ув'язнення (за статтею "Хуліганство" - до 5 років), або підписка про невиїзд.

 

Теги: Київ