Депортований фотограф є в справі про БДР

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 15:59

Депортований з України без пояснень російський фотограф Юрій Барабаш проходить в міліцейських матеріалах справи про бійку 18 травня в Києві.  

Ці матеріали забув у залі судових засідань Шевченківському суді слідчий, що веде цю справу. Там зараз якраз проходить слухання з цього приводу, але за участю іншого активіста - "свободівця" Сергія Бондаря. Його міліція затримала у понеділок. Активіста "взяли" за підозрою в участі у бійці, котра відбулася на мітингах опозиційних сил та Партії регіонів 18 травня у Києві. Тоді активісти "Свободи" і інших організацій "штурмували" бронемашину, котра, під наглядом міліції і хлопців у спортивній формі, роз'їжджала центром міста, активно троллячи керівника "Батьківщини" Арсенія Яценюка і перешкоджаючи ході мітингуючих.

15 липня громадянина Російської Федерації Юрія Барабаша зняли з потягу до Києва на станції Конотоп і заборонили в'їзд на територію України. Барабаш живе в Києві близько 5 років, працював у видавництві, фотографував вуличні протести. Зокрема, є активістом "Чорного комітету". Наразі відомо, що Барабаш того ж дня о 6-й ранку повернувся в Москву та має намір звертатись до Посольства України за поясненнями. Також він, разом з адвокатом, хоче позиватися на Службу безпеки України.

Теги: Київ