На Солом'янці наркоман розгулював з пістолетом

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 17:06

На Василенка (Солом'янський район), киянин, погрожуючи пістолетом, зірвав золотий ланцюжок з 27-річної жінки з 3-річною дитиною. Про це повідомляє прес-служба міліції.

"За викликом першими направили екіпаж автопатруля. На місці події інспектори патрульної служби з’ясували, що потерпіла – 27-річна місцева мешканка. Вона забрала 3-річну дитину з дитсадочка, знайомі підвезли їх до будинку автомобілем. Мамі з донькою залишилося пройти не більше 50 метрів, коли просто перед ними зупинився невідомий, направив на жінку пістолет та забажав мобільний телефон. Перелякана киянка забула сотовий вдома, але зловмисника така відповідь не задовольнила. Він навіть вказав матері, що поруч дитина, чого пручаєшся? Після зірвав з шиї жінки золотий ланцюжок з кулоном та накивав п’ятами" - йдеться в повідомленні.

Пробігти він встиг кілька кварталів - потерпіла в салоні міліцейського авто скоро помітила грабіжника. Виявилося, що йому 30 років, він з Києва, вживає наркотики і недавно вийшов з тюрми. Найвірогідніше, він грабіжник відправиться туди знову - на термін до 7 років.

 

Теги: Київ