Британці звинуватили українця ще в трьох справах

Максим Опанасенко
23 липня 2013р. 17:48

Українця Павла Лапшина з Дніпропетровська, котрого судили за звинуваченням у вбивстві пенсіонера-мусульманина у Британії, звинуватили ще в трьох справах. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Це вибухи біля трьох мечетей у Блек-Кантрі (околиця Бірмінгема). "На короткому слуханні у Вестмінстерському кримінальному суді першої інстанції в Лондоні підсудний тільки підтвердив своє ім’я і дату народження. Визнання чи невизнання вини на цьому етапі не передбачене" - йдеться в повідомленні.

У понеділок Павла Лапшина, аспіранта на стажуванні в Бірмінгемі, звинуватили в убивстві 82-річного Могаммеда Саліма, яке теж кваліфікують як терористичний акт. Пенсіонер загинув 29 квітня від трьох ударів ножем у спину, коли повертався з мечеті в місцевості Смол-Гіт у Бірмінгемі. Лапшин на той час перебував у Британії лише кілька днів. Його арештували минулого тижня. Під час обшуку у його помешканнці знайшли складові, що могли стати частинами вибухового пристрою.

Разом з Лапшиним звинувачували й іншого українського юнака, проте його звільнили з-під варти і він тепер проходить як свідок. Від зустрічі з українським консулом Лапшин відмовився.
 

Теги: Київ