Міліція прокололась з крадіжкою активістів

Галина Танай
24 липня 2013р. 8:10

Міліція прокололась з крадіжкою активістів

Величезний прокол допустила міліція у справі з автокрадіжками, нібито скоєними Максимом і Костянтином Лацибами. На допиті в Броварському райвідділку активістам нарешті показали міфічне відео їхнього злочину - і з'ясувалось, що там фігурує інша модель авто, хоч і з прикрученими номерами  Лациб. Про це у своєму блозі пише Наталка Соколенко.

В автівках міліція явно розбирається поганенько, бо у Максима Лациба - Skoda Octavia А5 facelift, а на відео - просто Skoda Octavia A5.  І ще одна деталь з відео: пограбування чомусь відбувалося вдень і ніби навмисно перед камерами спостереження. "На міліцейському відео, яке сьогодні у відділку показали Лацибам, автівка з фарами класичної форми, а у машини Максима Лациби фари ніби видовжені, підтягнуті – називається ж facelift – підтяжка обличчя)))" - пише Соколенко.

"Міліційна" Skoda з відео
"Міліційна" Skoda з відео...... а це - автівка Лациб

Активісту "ДемАльянсу" Костянтину Лацибі та його брату Максиму міліція шиє справу про пограбування - нібито активісти били вікна і викрадали сумочки з автівок у Броварах. Брати впевнені: це переслідування за участь в акції протесту під Межигір'ям. Тоді на своїй автівці Костянтин привіз туди депутатку Лесю Оробець. Це вже не перший "наїзд" на активістів "Демократичного Альянсу". У червні "Беркут" затримав лідера партії "Демократичний альянс" Василя Гацька, який з іншими активістами проводив акцію впродовж вулиці Богатирської на шляху кортежу Віктора Януковича. 10 квітня у селі Нові Петрівці, міліція затримала журналістів ТВі та активістів "ДемАльянсу" за акцію проти того, що кожного разу заради президента перекривають дорогу, і люди не можуть ні пройти, ні проїхати. 11 квітня члена партії "Демократичний Альянс" Максима Панова посадили на 7 діб  за участь в акції у Нових Петрівців поблизу Межигір'я. 13 квітня лідера "ДемАльянсу" Василя Гацька посадили за грати на 5 діб. 15 квітня ДемАльянс приносив Януковичу та його охоронцям памперси із гаслами: "Нас не злякати". 

Теги: Київ , Лациба , Демальянс , міліція