Забудовника змушують віддати шмат Відрадного парку

Галина Танай
24 липня 2013р. 13:32

Прокуратура відсудила у забудовника земельну ділянку в парку "Відрадний", що на Солом'янці. Суд постановив: комерційне будівництво там незаконне. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Рішенням Київради ділянку площею 0,16 гектарів на бульварі Лепсе, 9-в надали у довгострокову оренду для реконструкції існуючих нежитлових приміщень. Там мав з'явитись черговий розважальний комплекс з ресторанчиками.  Але прокурорська перевірка встановила: проект землеустрою щодо відведення ділянки не відповідає закону, а сама передача землі відбулася без погодження з Головним управлінням держкомзему  та комісією Київради з питань екологічної політики. Та головне - ділянка знаходиться на території парку «Відрадний», де закон забороняє будь-яке будівництво.

Прокуратура Києва звернулась до Господарського суду. В результаті суд  задовольнив позов у повному обсязі, визнавши відсутність у забудовника права користування земельною ділянкою. Побачимо, чи виїде з парку забудовник - адже будівництво у Десятинному провулку теж визнали незаконним, але роботи там тривають

Теги: Київ , прокуратура , незаконна забудова , Відрадний парк