З'явився рейтинг найефективніших юзерів Вікіпедії

Максим Опанасенко
24 липня 2013р. 16:39

В Інтернеті з'явився рейтинг користувачів, котрі своїми редагуваннями української Вікіпедії, принесли їй найбільшу кількість переглядів. Розробник рейтингу - Андрій Ільків, знайти його розробку можна тут - wiki.ukrface.org.

"Вже четвертий місяць поспіль українська Вікіпедія посідає перше місце за темпами зростання популярності серед найбільших Вікіпедій світу. Причин цьому чимало, але очевидно, що одна з них – це збільшення активності авторів . Кожні 10 секунд вноситься нова правка чи з’являється нова стаття в українській Вікіпедії" - пояснює Андрій, - "Даний сайт дає можливість дізнатися, скільки сторінок Вікіпедії переглянуто  протягом місяця завдяки внеску  конкретного автора".

Ресурс має також так звану "Стіну слави" - список найефективніших авторів за все існування української Вікіпедії, і такий же список, але вже за менший період - останній місяць. Розробник вважає - це спонукатиме користувачів не лише писати і редагувати, а й робити це якісно - аби збільшувалися перегляди. Відтак, автор такої поправки просунеться в рейтингу і зможе поборотися за його вершину з іншими авторами.

Рейтинг найефективніших українських редакторів Вікіпедії

Скрін - Watcher

 

Теги: Київ